Léto v plném proudu!

Kategorie: Aktuality
Datum zveřejnění: 24.07. 2017

Většina z majitelů již hotových zahrad se nyní těší z plodů své práce, která pro mnohé začala již z časného jara. Každý ví, že není nad domácí zeleninu a ovoce, které chutnají o to líp, čím více péče jsme jim věnovali. Kvetou mnohé okrasné keře a trvalkové záhony jsou jako malířská paleta. Čerstvě posečený trávník se svou vůní je pastvou pro oko.

Služby - Zahrady Eden

V případě, že stavíte rodinný dům, je teď ideální doba začít přemýšlet o podobě budoucí zahrady. Dobře promyšlená a zrealizovaná zahrada, která má dělat radost je běh na dlouhou trať a je dobré s přípravami začít s dostatečným předstihem.

Právě terénní úpravy, zakládání trávníků, tvarování živým plotů, stavba pergol a altánů, jezírek, plotů jsou příklady prací, které lze v létě provádět. Je dobré pečlivě promyslet, kterých úkonů se ujmeme sami a které bude lepší svěřit odborníkům. Ušetříte čas a s ním i peníze. Také všechny větší a razantnější plánované údržby na pozemku je lépe začít řešit s odborníky dopředu. Uprostřed „sezóny“ je mnohdy již obtížnější hledání volných dní k jejich provedení.

Léto v plném proudu!
5 (100%) 2 votes

Líbí se Vám článek? Sdílejte ho!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *Chcete být v obraze? Máte chuť se dozvědět nejnovější trendy? Nebo třeba máte zájem o užitečné tipy? Začněte ještě dnes.